ШАНОВНІ СПІВЛАСНИКИ БАГАТОКВАРТИРНИХ БУДИНКІВ !

Пропонуємо ВАМ послуги «Управляючої компанії» Місто Лева» з обслуговування житлових будинків та прибудинкових територій.

Ми приймаємо на обслуговування будинки де створені ОССБ, а також будинки в котрих мешканці не визначились зі способом управління.

Ми не відмовляємо ВАС від створення ОСББ у будинку і радо допоможемо ВАМ у цьому, а за цей час, взявши будинок на обслуговування, лише допоможемо заекономити ВАШ час , нерви, сили та кошти при експлуатації будинку.в цей час будемо виконувати роботи з обслуговування будинку та прибудинкової території.

Фахівці нашої компанії допоможуть ВАМ подолати проблеми , пов'язані зі зношеністю інженерних мереж та обладнання будинків -що означає завжди справне освітлення в під'їздах ,естетичний ремонт, комфортно теплі батареї, чисті під*їзди, утеплені вікна і двері, аварійні служби.

Належне утримання міць загального користування та благоустрій прибудинкової території-це чисті доглянуті і оформлені під*їзди , завжди прибрана прибудинкова територія, своєчасно вивезене сміття,скошена трава, декоративні кущі і квіти під вікнами,впорядковані дитячі та спортивні майданчики, освітлені двори - усе це забезпечить ВАМ задоволення від проживання у будинку.

ВАС завжди приймуть, вислухають та допоможуть уважні, чуйні та акуратні фахівці своєї справи - працівники нашої компанії.

ВИ є замовниками послуг- а ми тільки виконуємо та задовільняємо ВАШІ потреби.

ВИ завжди можете прозоро взнати надходження та проконтролювати правильність витрат ВАШИХ коштів на сайті нашої компанії.

За нашою порадою та допомогою, по мірі необхідності, зможемо залучити державні та муніципальні кошти для впровадження програм з покращення енергоефективності будинку та на інші доцільні програми.

Ми не гарантуємо покращення вже завтра, але в найкоротші терміни ВИ будете бачити позитивні зміни.

З Повагою Є.М.Подусівський.